Ana Sayfa / K Harfi Rüyaları / Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek

  • Tabirci
  • 27 Nisan 2021 03:30
  • 0 Yorum

Rüyada köpek yavrusu görmek sevimli bir çocuk anlamına gelir. Eğer köpek beyazsa, o çocuk mümindir. Siyah olursa, çocuk Ailenin büyüğü olacaktır. Rüyada siyah köpek yavrusu görmek doğacak çocuğun ailenin büyüğü olacağına işaret eder.

Rüyada Köpeğin Yavrusu Emzirmesi , rüyada dişi bir köpeğin yavrusunu emzirdiğini görmek, çocukları varsa, onlardan hayır göreceğine işaret eder. Bekarsa helal süt emmiş bir kimseyle evleneceğine işarettir.

Rüyada av köpeği, izzet, yücelik ve rızktır. Girişimde bulunacağınız işlerde başarıya ulaşacağınıza ve hayallerinizi gerçekleştireceğinize habercidir.

Rüyada Havlayan Köpek Görmek , köpekleri havlar şekilde görmek, dedikodu eden düşmana alamettir. Rüyada işitilen köpeklerin sesi, fuzuli ve boş söze tabir edilir.

Rüyada köpeklerle beraber havladığını görmek, arzu ve isteklere erişmeye işarettir.

Rüyada çoban köpeğine sahip olmak, rüya sahibine bir mülkten elde edeceği menfaate işarettir.

Rüyada köpekleri öldürmek, düşman üzerine galip olmaya işarettir. Düşmanları varsa düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır. 

Rüyada köpek saldırısına uğramak, bir kaç köpeğin saldırısına uğrayıp, onlarla mücadele ederek, hepsini kaçırdığını görmek, evinde ev halkı tarafından kötü karşılanacağına fakat onları söylediği sözlerle inandıracağına delildir.

Rüyada sarı köpek, zayıf ve hasta bir düşmanı temsil eder.

Rüyada beyaz köpek görmek, beyaz pozitift olduğu için barışı ve mutluluğu simgelemektedir. Düşmanınızın size zarar vermeyeceğini ifade eder. Beyaz köpek arkadaşlarınız veya ailenizle olan ilişkinizin iyi yönde olduğunu gösterir.

Rüyada dişi köpek inatçı ve kötü kalpli bir kadındır. Rüyada bir dişi köpeğin bir erkek köpeği kovaladığını görmek, böyle bir kadının şerrine uğrayarak, halka rezil olacağına yorulur.

Rüyada İki köpeğin bir dişi köpeği takip ettiklerini görmek fena yola uymuş bir kadınla bir erkeği elinden tutup onları hayırlı bir şekilde evlendireceğine delalet eder.

Rüyada köpek sevmek düşmanınızın size zarar veremeyeceğine işarettir. Rüyada sevdiğiniz köpek havlayan bir köpek ise dost ve arkadaşlarınızın tavsiyelerini dikkate almanıza yorumlanır.

Rüyada eğlenmek ve oynamak için köpek beslemek ise sevince işaret eder.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.