Ana Sayfa / U Harfi Rüyaları / Rüyada Uçak Görmek

Rüyada Uçak Görmek

  • Tabirci
  • 03 Mayıs 2021 03:34
  • 0 Yorum

Rüyada uçağa binmek; o kimsenin sevdiği kimselerden sevindirici haberler alacağına işaret eder.

Rüyada uçak satınalma görmek; o kimsenin işlerinde başarıya doğru gittiğine delalet eder.

Rüyada uçak yapmak; kimsenin yardımı olmadan kendi çalışmanız ile bizzat büyük bir mevkiye geleceğinize ve herkesin takdirini kazanacağınıza işaret eder.

Rüyanızda bir uçağı kullanıp idare ettiğinizi görmeniz; bugünlerde halledilmesi lazım gelen birtakım meselelerinizin sizi beklediğine youmlanır.

Rüyada uçağa binmek; kendinizi tehlikeye atmanız anlamına, rüyanızda uçaktan indiğinizi görmeniz; bu tehlikeden kurtulmanıza, rüyanızda uçakla havada gösteri yaptığınızı görmeniz; tehlikelere karşı cesur olduğunuza yorumlanır.

Rüyada bir uçakta olduğunu görmek, önünüzdeki engelleri aşarak yeni bir sınıfa yükseleceğinize işaret eder. Yüksek bir bilinçlilik durumuna sahip olarak, daha geniş bir özgürlük ve farkındalığa kavuşabilirsiniz.

Uçaklar arasında aktarma yaptığını görmek, karşınıza çıkacak önemli bir yol ayrımıyla tabir edilir. Sizi beklemediğiniz noktalara götürecek önemli değişiklikler, tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada uçak kazası görmek, kendinize neredeyse imkansız hayaller ve amaçlar koyduğunuzla ilişkilidir. Uçak kazası rüyası, hayal kırıklığı tehlikesine işaret eder.

Başka bir yorumda, bu rüyalar özgüven eksikliği, kendi kendini baltalama ve kendinden şüphe etme ile ilişkilidir. Kaza yapan uçak kendine inanmayan kişiliğinizdir. Güç eksikliği ve belirsizlik de uçak kazası rüyalarında öne çıkan duygulardandır.

Uçağın kaçırıldığını görmek, bilinçaltındaki rahatsız edici ve geçmişle ilgili duyguların dışavurumudur.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.