Ana Sayfa / Ş Harfi Rüyaları / Rüyada Şapka Görmek

Rüyada Şapka Görmek

  • Tabirci
  • 19 Nisan 2021 12:07
  • 0 Yorum

Rüyada yeni şapka görmek yeni bir işe, rüyada kumaş şapka şeref ve itibara, rüyada eski ve kirli şapka yoksulluğa ve itibar kaybetmeye, rüyada şapka siperliğe emniyet ve tedbire, küçük mutluluklara  delalet eder. Şapka takmak bolluk ve kısmettir.

Rüyada şapka almak; sevindirici bir haber almaktır.  Rüyada şapka yırtmak; Aile ile dargınlığa, şapkayı yırttıktan sonra yakmak; boşanmaya, şapka satmak; kötü bir haber almaya işarettir.

Rüyada şapka takmak, sıkıntıdan kurtulmaya, şeref ve itibara işarettir.

Rüyada resmî üniforma ile giyilen şapka; güç ve kudrete, şeref ve itibara işarettir.

Aşırı süslü ve tuhaf görünümlü bir şapka taktığını görmek, yabancı hayranlığına, hafifmeşrep, ciddiyetten uzak biri olmaya delalettir.

Rüyada şapka görmek; rüyayı görenin işinden ayrılıp kendisinin mutlu olacağı daha güzel başka bir işte çalışacağına işaret eder. Eğer dul bir kimse bu tür bir rüya görürse, rüyayı görenin yeniden evleneceğine yorumlanır. Şayet başındaki şapkanın düştüğünü görür ise, o kimsenin üzüntülü bir haber alacağına hükmedilir.

Bir kimse rüyasında başındaki şapkanın siyah renkte olduğunu görse, rüyayı görenin çevresinde itibarının artacağına işaret eder. Eğer rüyada giydiği şapkanın kırmızı renkli olduğunu görürse, rüyayı görenin kanlı bir kavgaya karışacağına hükmedilir. Şayet rüyada sarı şapka taktığını görür ise, rüya sahibinin hastalanacağına işarettir.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.

Son Rüyalar
Son Rüyalar