Ana Sayfa / P Harfi Rüyaları / Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek

  • Tabirci
  • 19 Nisan 2021 12:48
  • 0 Yorum

Rüyada polis görmek, kişiyi kötü davranışlardan alıkoyan, İnsanların güvenini sağlayan, yardımsever çok değerli bir kimseye yorumlanır. Rüyada polis görenin sıkıntı, hüzün ve kederden kurtulur. Rüyasında polis gören güvende olur.

Rüyada Polisten Kaçmak; kötülüklerden sakınmaya ve güvende olmaya delalettir. Kişinin rüyasında polisten kaçtığını görmesi , kurtuluş, tövbe ve istiğfar etmeye yorumlanır. Bir kimse rüyada korkmadığı halde polisten kaçtığını görse, rüya sahibinin sevinçli bir haber alarak mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada polisten korkarak kaçmak, rüyayı görenin selamete çıkıp rahatlayacağına, tövbeye, emniyete işaret eder.

Rüyada Polisle konuşmak, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye işarettir. Kişinin rüyada görev yapan polis ile gezmesi tozması ve bu esnada polisle samimi bir şekilde konuşmak rüya sahibinin kendisinin güvende olacağını, sıkıntı zamanında yardımına koşacak birilerinin olacağını ifade eder. Aynı şekilde polis sorgusu sıkıntılı bir duruma tabir edilmekle birlikte, rüyada polisle konuşmak kendini güvende görmeye işaret eder.

Rüyada polis baskını ile polis tarafından tutuklanıyorsanız çevrenizde dost görünümlü düşman arkadaşları olduğu şeklindedir.

Rüyada polisin eve gelmesi rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir.

Rüyada Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda var olan tehlike demektir.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.

Son Rüyalar
Son Rüyalar