Ana Sayfa / J Harfi Rüyaları / Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada Jandarma Görmek

  • Tabirci
  • 19 Nisan 2021 10:31
  • 0 Yorum

Rüyada rütbeli veya üniformalı jandarma görmek, şan ve şöhrete yorumlanır. Aynı zamanda rüyada jandarma görmek güvenlik ve kuvvet demektir. Rüyada jandarma olduğunuzu görmeniz, başarı ve rızk için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada jandarma birliği görülmesi ise şeref, şan ve sevince delalet eder. Jandarma görmek, şehir dışına yolculuk yapmaya da işarettir. Rüyada jandarma görmek hayırlıdır.

Rüyada jandarmadan kaçmak, rüya sahibinin, büyük istekle yapacağı işten ötürü ziyana uğrayacağına ancak bu çalışmadan kazanacağı tecrübeyle yeni işlere girerek büyük başarılar kazanmasına işaret edilir.

Rüyada kırsal kesimde yol uygulaması yapan jandarma ekibi ile karşılaştığını görmek, müjdeye ve güven içinde olmaya işarettir. Şehre veya başka bir yerleşim birimine jandarma girdiğini görmek, yağmur yağmasına veya orada olağan dışı bir gelişme yaşanacağına işarettir. Bu insanın korunduğuna, hayatının rahat geçeceğine işaret eder.

Rüyada eve gelen askerler rüya sahibinin düşmanından zarar görmeyeceğine işaret eder. Ayrıca evde ki işlerin yolunda gideceğine yorumlanır. 

Rüyada jandarmaya selam vermek veya karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaşmak veya konuşmak bir haber alacağına yorulur. Bazen de rüyada jandarmaya selam vermek bir haber almaya işarettir. Bazı tabirciler jandarma görmek emniyet ve huzur içinde bulunmaya işaret eder, demişlerdir.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.

Son Rüyalar
Son Rüyalar