Ana Sayfa / İ Harfi Rüyaları / Rüyada İmam Görmek

Rüyada İmam Görmek

  • Tabirci
  • 04 Haziran 2021 23:56
  • 0 Yorum

Rüyanızda bir camide imamlık yaptığınızı görmeniz; o caminin veya mescidin büyüklüğü nispetinde, büyük bir memuriyete tayin edileceğinize, eğer bu memuriyete layık birisi değilseniz; halk arasında hatırı sayılır ve sözü dinlenir bir kişi olacağınıza,

Rüyanızda devlet büyükleri tarafından yaptırılan camilerin birinde imam olduğunuzu görmeniz; devlete yakın olacağınıza ve büyük fayda göreceğinize,

Rüyanızda bir mahalle veya köy camiinde imamlık yaptığınızı görmeniz; o mahalle veya köy halkı arasında sevilen sayılan ve sözü geçen bir kişi olduğunuza yorumlanır.

Rüyanızda herhangi bir yerde ve yine herhangi bir cemaate imam olup namaz kıldırdığınızı görmeniz; sizin halka hizmet verecek bir işe gireceğinize, eğer fakir iseniz; zengin olacağınıza ve eğer zengin iseniz malınızın artacağına işaret eder.

Rüyanızda imam olup namaz kıldırdığınızı ve sesli okuduğunuzu görmeniz; yeni işinizde başarılı olacağınıza, rüyanızda namaz kıldırırken sesli okuma esnasında takıldığınızı görmeniz; yeni başladığınız işinizde başarılı olamayacağınıza delalet eder.

Bir kadının rüyasında imam olarak namaz kıldırdığını veya bir başkası tarafından bir kadının imamlık yaptığı görülse; o kadının ölmesinin muhtemel olduğuna, bu rüyayı gören kimse eğer erkek ise o kişinin de ecelinin yaklaşmış olduğuna yorumlanır.

Bir çocuğun imam olduğu rüyada görülürse; o çocuğun gelecekte büyük bir kimse olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında bir imamın koluna girerek kendisini camiye götürdüğünü görmesi; o kişinin şahitlik maksadıyla bir mahkemeye davet edileceğine,

Kişinin rüyasında imamın elini sıkıp yanından ayrıldığını görmesi; bir iş konusunda o kimseden birtakım bilgiler öğrenileceğine yorumlanır.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.