Ana Sayfa / H Harfi Rüyaları / Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek

  • Tabirci
  • 04 Haziran 2021 23:03
  • 0 Yorum

Rüyada hamile olduğunu görmek, kendi işlerine devam ederek bundan dolayı malının artmasına, övülmeye, izzet ve medhe nail olmaya delâlet eder.
Erkeğin, kendisini hamile olduğunu görmesi, insanlardan gizlediği ve fazlalaşıp ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve kedere delâlet eder.
Hamilelik gerek erkek gerek dişi olsun, rüyayı gören kimse için dünyaca olan fazlalığa delâlet eder.
Rüyada hamile kadını görmek, üzüntü ve kedere ve gizli işlere delâlet eder.
Erkeklerin hamileliği âlim için ilminin fazlalığına, sanatkâr için hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmasına delâlet eder. 
Rüyada hamilelik görmek erkekle kadın arasını bir yerde birleştiren kimseye veya mahallinden başka yere bir şey ekmeye, vücudunun bir yerinde su toplanmakla hastalığa düşmesine ya da evine hırsız girmesine veya çaldığı bir şeyi sahibinden gizlemesine delâlet eder.
Bekâr kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete veya o kızın bulunduğu yerde hırsız ve yangın gibi meydana gelecek şerre delâlet eder.
Bekâr kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisine münasip ve lâyık olmayan birisine nikâhlanmasına ya da kocaya varmadan bekâretinin kaybedip uzun müddet evde kalmasına delâlet eder.
Kısır kadının senenin kıtlığına, hayrın azlığına, hariciler ve hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına delâlet eder.
Yaşlı kadının gebeliği silâh deposudur. Çünkü bazı tâbirciler, işsizliktir, bazıları da, kıtlık ve korkaklıktan sonra ucuzluk ve bolluktur demişlerdir.
Dul kadın ve genç kızın kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine delâlet eder.

Rüyanızda hamile bir kimse ile karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde veya aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine, rüyanızda kendinizin hamile olduğunuzu görmeniz; beklediğiniz önemli bir işin gerçek olacağına veya sevindirici bir haber alacağınıza yorumlanır.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.

Son Rüyalar
Son Rüyalar