Ana Sayfa / E Harfi Rüyaları / Rüyada Evlilik Hazırlığı

Rüyada Evlilik Hazırlığı

  • Tabirci
  • 21 Nisan 2021 11:34
  • 0 Yorum

Rüyada evlilik hazırlığı yapmak yakın zamanda ele geçecek mala işarettir. Evlenme hazırlığı yapmak için çabalamak, anlamı bakımından yüksek bir makama geçmeye işarettir. Rüyada evlilik hazırlığı zenginlik ve bolluk demektir ve mal elde etmek anlamına da gelir.

Rüyada eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak olmasını istediğiz ancak ümidi kestiğiniz bir işin gerçekleşmesine yorulur. Rüya sahibi eğer eğer layıksa bir yerde yönetici olur. Veya kendi durumuna uygun yüksek bir makama erişir. Aynı zamanda bu rüya yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle evlilik hazırlığı yapmak, rüya sahibinin varlıklı kimseden menfaat göreceğine ve muradına ereceğine delalet eder. Rüyada sevgiliyle evlenmek için hazırlık yapılması dünyada arzu ettiklerine nail olmaya işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi, bu rüyada görülen kişinin güzellik ve endamı nispetinde, hayır, servet ve devlete erişir. Rüyayı gören kimse, çok hayra kavuşur.

Rüyada evliyken evlilik hazırlığı yapmak, Erkek ve evli bir kimsenin bu rüyayı görmesi doğacak çocuğunun kız olacağına delalet edilmektedir. Aynı zamanda bu rüya rüyayı göre kimsenin ümidini kestiği işinin gerçekleşmesine delalet eder.

 

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.