Ana Sayfa / D Harfi Rüyaları / Rüyada Dolar Görmek

Rüyada Dolar Görmek

  • Tabirci
  • 07 Aralık 2021 11:33
  • 0 Yorum

Rüyada dolar görmek, ele geçecek yüksek kazanca ve iş konusunda beklenmedik güzel gelişmelere işaret eder ve varlıklı, zengin bir kişiden menfaat sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada dolar bozdurmak, rüya sahibi için maddi yönden, yakın bir zamanda eline geçecek yüksek miktardaki malı ifade eder. Rüyada bozdurulan doların miktarı kadar elinize geçecek olan parayı ifade eder.

Dolar rüyası, rüyayı gören kimse için mal mülk sahibi olacağına alamettir. Aynı şekilde aile halkının mutluluk ve saadetine alamettir.

Genel tabirle kişinin rüyada doları bozuk, demir yahut kağıt şeklinde görmesi, maddi yönden bolluk ve berekete yorulur. Rüya sahibi için bol kazanç anlamına gelir. Görülen doların miktarı kadar ele para geçecek demektir.

Rüyada Dolar Dolar Almak

Hakiki dolar aldığını görmek, ihtiyaçtan kurtulmaya, toplu mala, doğru söze, paraya, evlada, iyi dosta, yüksek makama ulaşmaya veya işarettir. Bazen rüyada dolar almak, alış veriş yapmaya, bolluk içinde yaşamaya, hamile kadının hayırlı bir çocuk doğurmasına, güzel ve etkili söz söylemeye işaret eder.

Bazı tabircilere göre rüyada dolar almak, insanın mesleğine ve yapacağı işlerde elde edeceği kazanca işaret eder. Dolar almak, bereketli ve etkili işlere işarettir.

Rüyada Dolar Bulmak

Kişinin rüyasında dolar bulması, iş yaşamında kazançlı olmaya işarettir. Rüyada dolar bulmak, kaybetmekten daha hayırlıdır. Rüyada dolar bulmak, sevince, bol kazanca ve menfaate işaret eder. Dolar bulmak aynı zamanda, üzüntü keder ve sıkıntılardan kurtuluşa işarettir.

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada dolar bulmak sıkıntıdan kurtulmaya alamettir. Rüyada bozuk dolar görmek, gönül almaya, çocukları sevindirmeye de işaret eder.

Rüyada dolar harcamak

Rüyada alış veriş yaparak dolar harcamak, yetim ve yoksulları sevindirmeye işarettir. Aynı zamanda dolar harcamak, mala da işaret eder. Rüyada bir manavdan alış veriş yapmak için dolar harcamak sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Rüyada desteler halinde dolar harcamak, sıkıntıdan kurtulmaya; sözün bittiği, ilim ve irfanın, meziyet ve sanatın hiçbir işe yaramadığı yerde, maddi imkanların devreye girmesine işarettir.

Rüyada dolar Görmek ve Kaybetmek

Rüyada kişinin dolar kaybettiğini görmesi, sıkıntıdan sonra refaha kavuşmaya işarettir. İslami rüya yorumularına göre ise rüyada dolar kaybetmek, çocuğunun yapacağı kötü işlerden dolayı dert yanmaya işarettir.

Rüyada Dolar Basmak

Kişinin rüyasında dolar basması, üst düzey bir yöneticiliğe veya memuriyete işarettir.

Rüyada kalpazanlık yapıp sahte dolar basmak, hakkı olmayan bir göreve hile veya torpille gelme arzusuna ya da toplumda fitne çıkarmaya, haram yemeye işarettir.

Rüyada dolar bozdurmak

Rüyada dolar bozdurmak, harcama yapmaya veya üzüntü ve kedere işaret eder. Bazı yorumculara göre kişinin rüyasında dolar bozdurması hane halkını sevince götürecek gelişmelere işaret eder.

Rüyada dolar saçmak

Kişinin rüyasında dolar saçtığını görmesi, bir yakınının mürüvvetini görüp sevinmeye işarettir. Rüyada dolar saçmak, yetim ve yoksulları sevindirmeye de işaret eder.

Rüyada sahte dolar görmek

Sahte dolar görmek veya bulmak, bir işte hüsrana uğramaya işarettir. Rüyada sahte dolar harcadığını görmek, aşırı hırsa ve tamaha kapılıp çok zarar görmeye işarettir.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.

Son Rüyalar
Son Rüyalar