Ana Sayfa / B Harfi Rüyaları / Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek

  • Tabirci
  • 21 Nisan 2021 00:05
  • 0 Yorum

Rüyada erkek bebek görülmesi müjde alınacağına işaret eder. Güzel yüzlü ve gülen bebek görmek hakkınızda güzel ve müjdeli bir haber alacağınıza beklediğiniz bir işin olacağına delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. 

Rüyada kız çocuğu görmek o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.

Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır.

Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.

Bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyanızda çocuk olduğunu görmek ve beşikte bağlı bulunduğunuzu görmeniz; tutuklanacağınıza veya hasta olacağınıza yorumlanır.

Rüyada görülen çocuk eğer beşikte bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ise; o kimsenin aklını zayi edip delireceğine işaret sayılır.

Bir kadının rüyasında çocuk olduğunu görmesi; dünyanın kendisice meyletmesine ve ebediyen çocuğunun olmayacağına delildir.

Yorum Bırak / Rüyanı Sor

E-mail adresiniz gizli tutulacaktır.